Світ стильних аксесуарів
+38(098) 115-17-13
+38(050) 969-27-67
Зв'язатися з нами

Мега трек "Аеростат"

  • Виробник: HANG WING TOYS
  • Артикул: TT003
  • Наявність: В наявності
  • Ціна: 480 грн 200 грн


Мега трек "Аеростат" один з незвичайних треків, що представлені в нашому інтернет-магазині. Щоб його зібрати, потрібно добре попрацювати головою і руками. Трек являє собою багаторівневу конструкцію, з'єднану монорельсом, по якому їздить аеростат. Дуже важливо виставити всі рівні точно, так як в цьому наборі є ще завдання, яке тісно пов'язане з правильним розташуванням всіх деталей. До аеростату на магніт чіпляється качечка, з боків якої є дві маленькі поперечини-пази. У самому повернемо положенні аеростату, що рухається, ці пази повинні пройти точно в отвори, тоді качечка відчепиться і скотиться по спіральній горці вниз. Якщо конструкцію поставити неакуратно або ж невдало причепити качечку, вона не потрапить в паз і впаде зверху. Ось воно завдання на точність! Можна грати удвох і більше тим самим змагатися хто більше спустить качечок по спіральній горці. У центрі основи споруди є вимикач, який може включити музику і світло у вигляді проблискового маячка. Аеростат включається автономно тумблером на корпусі. Набір виконаний з якісного пластика. Виробництво Китай, фабрики лідера пластикової індустрії.

Трек включає в себе 40 деталей, призначений для дітей 6+, не рекомендується дітям до 3-х років, так як має дрібні деталі.

Трек працює на батарейках: 3 шт. АА формату (для музики і світлового ефекту) і 1 шт. формату ААА (для аеростата). Батарейки в комплект не входять.


Іграшки
Тип Трек
Вік 6+

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Може бути цікаво

Теги: HANG WING TOYS, Каталог продукції, Для дітей, Іграшки, Акції