Світ стильних аксесуарів
+38(098) 115-17-13
+38(050) 969-27-67
Зв'язатися з нами

Іграшки

В нашому інтернет-магазині тепер є іграшки для ваших діток, наш магазин стає сімейним!Магнітний конструктор Magkiss 22 деталі

Магнітний конструктор Magkiss 22 деталі

Magkiss - новий гнучкий магнітний конструктор.Magkiss відмінно розвиває об'ємне мислення, посидючість і дрібну моторику. Дитина може побудувати об'ємні фігури, тварин, квіти, машини і все що підкаже й..

399 грн

Сім'я Slbelly

Сім'я Slbelly

Конструктор - присоски.Сім'я Slbelly - забавні іграшки акробати, не великого розміру, тому дитина може брати їх з собою куди завгодно. На руках, ногах і голові кожного чоловічка є присоски, що дозволя..

199 грн

Великий трек "Фантастична подорож"

Великий трек "Фантастична подорож"

Великий трек "Фантастична подорож" це найбільший набір залізниці, представлений в нашому магазині на сьогоднішній день. Як і його молодший побратим TT007 дуже барвистий (три кольори), але на відміну в..

540 грн

Великий трек с паровозиком

Великий трек с паровозиком

Великий трек з паровозиком - найбільший трек з серії «Track Racer», має складний маршрут з безліччю поворотів, з мостом, рівнями підйомів, шлагбаумом і петлею. Веселий жовтий паровозик буде мчати по к..

480 грн

Мега трек "Аеростат"

Мега трек "Аеростат"

Мега трек "Аеростат" один з незвичайних треків, що представлені в нашому інтернет-магазині. Щоб його зібрати, потрібно добре попрацювати головою і руками. Трек являє собою багаторівневу конструкцію, з..

200 грн 480 грн

Паровозик неваляшка

Паровозик неваляшка

Паровозик неваляшка - це нове рішення на ринку іграшок. Проста залізниця це цікаво, але як вам трек неваляшка? Треки цієї серії є по суті захоплюючим конструктором та рухомою іграшкою з неймовірними т..

200 грн 400 грн

Паровозик трек Track Racer

Паровозик трек Track Racer

Паровозик трек Track Racer - захоплюючий трек для вашої дитини. Симпатичний яскравий локомотив буде виконувати віртуозні трюки з крутими поворотами та у вертикальній їзді по петлі. Новий тип залізниці..

200 грн 420 грн

Паровозик трек Track Racer потрійна петля

Паровозик трек Track Racer потрійна петля

Паровозик трек Track Racer "Потрійна петля" - більш ускладнена модель, ніж TT004, так як має цілих 3 петлі. Веселий жовтий паровозик буде жваво справлятися з трюками, які раніше не могли робити звичай..

200 грн 460 грн

Трек "Екстрим"

Трек "Екстрим"

Трек "Екстрім" це новинка на ринку іграшок. В цьому треку машинка робить трюк в петлі, при цьому вона ніколи не впаде з треку, тому що має секрет - це магніти. На дні машинки розміщені два магніти, а ..

200 грн 420 грн

Трек с паровозиком "Навколо світу"

Трек с паровозиком "Навколо світу"

Трек з паровозиком "Навколо світу" це залізниця нового типу. Такий паровозик не просто їздить по пласкому колі, а й здатний виконувати трюки вертикальної їзди. Локомотив кріпиться до рейкового полотна..

150 грн 300 грн

Магнітний конструктор Magkiss 34 деталі

Магнітний конструктор Magkiss 34 деталі

Magkiss - новий гнучкий магнітний конструктор.Magkiss великий набір відмінно розвиває об'ємне мислення, посидючість і дрібну моторику. Дитина може побудувати об'ємні фігури, тварин, квіти, машини і вс..

499 грн

Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

Дитячі іграшки

Найулюбленіші, найбільш очікувані і приємні подарунки для наших маленьких клієнтів з усіх аксесуарів - це дитячі іграшки. В даний час вибір іграшок дуже різноманітний, починаючи від простих фігурок і закінчуючи високотехнологічними роботами. Вибір залежить від того, що цікаво дитині, і фінансових можливостей його батьків. Також асортимент іграшок зміг стати таким величезним завдяки відкритості ринку, адже 25-30 років тому в магазинах були вироби тільки однієї або двох фабрик, які багато років штампували однакові моделі іграшок. З тих пір дуже багато що змінилося. Швидше можна сказати, що змінилося все, починаючи від технологій створення іграшок, закінчуючи матеріалами.

Тепер іграшки розмовляють, вчать, рухаються, повторюють мова, навіть реально спілкуються з нами. А з розвитком пластикової індустрії можливості і варіації іграшок стали майже безмежними.

У нашому магазині ми представляємо якісні товари від лідера пластикової індустрії, найбільшої фабрики з виробництва пластикових іграшок HANG WING TOYS. На цій фабриці розміщують свої замовлення найвідоміші бренди, такі як: Лего, Барбі, Дісней та інші.

Сучасні дитячі іграшки стали складніше і цікавіше, вони допомагають розвивати у дитини мислення, продумувати варіанти поведінки, створювати образи і ситуації, розвивають моторику та кмітливість. Купіть своїй дитині трек конструктор, захоплюючу іграшку, яка обов'язково сподобається малюкові.

Трек конструктор

це іграшка, яка розвиває просторове мислення дитини, моторику, увагу, а так же приносить задоволення тим, що по завершенню будівництва, результат можна оцінити потому, як жваво буде мчати паровозик або машинка по правильно побудованому треку. У нашому інтернет-магазині є в наявності треки, як з машинкою, так і з паровозиками.Трек з машинкою має особливість, у машинці і в полотні є магніти, завдяки яким машинка не буде злітати з треку, вона жваво мчить і входить у віражі, це весело. Треки з паровозиками так само мають особливість конструкції, яка полягає в тому, що навіть у вертикальних трюках паровозик не впаде з дорожнього полотна. Для початківців архітекторів можна почати з більш простого трек конструктора з меншою кількістю деталей. Ну а для тих, хто з легкістю долає подібні завдання можна купити трек більший і складніший.

Великий трек

- якраз для діток, які можуть вирішувати завдання складніше, в такому треку потрібно не просто правильно з'єднати деталі, але і правильно виставити все за рівнями. В нагороду малюк побачить більш складні трюки, які буде виконувати поїзд або навіть цілий рухомий  склад. Купити дитині нову іграшку - це значить також і принести задоволення собі, адже дорослим так само цікаво розбиратися з конструкторами і запускати машинки, а захват і нові враження дитини це багато коштує.

Останні статті

Що таке шкіра PU?

Що таке шкіра PU? Переваги і недоліки.

Напевно, всі вже зустрічали в описах виробів таке поняття як «Шкіра PU» або «Пу-шкіра» (далі по тексту будемо називати цей матеріал «Шкіра PU») і у більшості людей, включаючи мене, виникла низка питань:

    

Читати далі ...

Про костюмні тканини. Частина 1

Поліестер.

Опис, переваги і недоліки, особливості догляду.

Читати далі ...

Про костюмні тканини. Частина 2

Віскоза.

Опис, переваги і недоліки, особливості догляду.

Читати далі ...

Слінго-рюкзак

Слинго-рюкзак - що це?

Наскільки зручна річ рюкзак? В цілому, так, зручно - повністю вільні руки, досить важкий вантаж

Читати далі ...

Краватка

Чоловічі краватки. Що потрібно знати при виборі краватки.

Краватка, аксесуар доволі звичний  в наш час, его носять переважно чоловіки

Читати далі ...