Світ стильних аксесуарів
+38(098) 115-17-13
+38(050) 969-27-67
Зв'язатися з нами

Тримач телефону в автомобіль напівавтомат

  • Виробник: Joyart
  • Артикул: AA10
  • Наявність: В наявності
  • Ціна: 375 грн


Тримач телефону в автомобіль напівавтомат. В даний час необхідним інструментом автомобіліста є навігатор, і не тільки для прокладання маршрутів в незнайомі або малознайомі місця, а й для оптимізації шляху минаючи затори. Ті автолюбителі у кого ця функція не вбудована в систему автомобіля і немає бажання купувати спеціальний гаджет, використовують свій смартфон для цих цілей. І тут приходить на допомогу такий аксесуар, як автотримач для телефону. Важливим моментом для цього аксесуару є його надійне кріплення, зручність використання і, звичайно ж, зовнішній вигляд. Представляємо вам пристрій, який відповідає всім цим вимогам, а також має ряд зручних доповнень.

Даний тримач вже в комплекті має два види кріплення, це кріплення на вакуумній ніжці, яка повертається на 180 градусів і може жорстко фіксуватися в будь-якій точці повороту, і кріплення в решітку повітродуву. Сам тримач кріпиться до вказаних типів кріплення основання на кульову основу, яка в свою чергу дозволяє обертати / повертати телефон на 360 градусів в різні боки. Тримач має нижню і бічні лапки з м'яким ущільнювачем, який буде дбайливо тримати ваш гаджет. Лапки мають таку форму, яка дозволяє бути впевненим в тому, що зафіксований пристрій точно не випаде, навіть в режимі тряски авто. Приємним і зручним бонусом є функція автоматичного розсування бічних лапок, просто натисканням кнопки на задній стороні. Щоб затиснути смартфон в лапках, потрібно просто стиснути їх з боків, тобто для фіксації телефону достатньо однієї руки. Нижня лапка, при необхідності подовжити тримач так само висувається за допомогою натискання кнопки внизу, але не автоматично.

 Аксесуар виконаний з високоякісного пластику, абсолютно без запаху. М'які ущільнювачі в лапках тримача червоного кольору. Упакований аксесуар в фабричну картонну коробку, може стати прекрасним подарунком для автолюбителя.


Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: Joyart, Каталог продукції, Автоаксесуари