Світ стильних аксесуарів
+38(098) 115-17-13
+38(050) 969-27-67
Зв'язатися з нами

Про костюмні тканини. Частина 2

Продовження. Початок "Поліестер"

Віскоза.

Ще одна тканина (чи склад тканини) що дуже часто зустрічається це ВІСКОЗА.

Що це за тканина така, пропонуємо ознайомитись в нашому огляді. Віскоза – це натуральна тканина за походженням, але отримують її штучним шляхом. Вироби з віскози можуть бути схожим на шовк, вовну чи льон. Це залежить від способу обробки матеріалу.

Тому віскоза найбільш часто зустрічається у складі тканин, або повністю складається з неї, адже завдяки такій властивості спектр тканин та виробів з віскози практично безкінечний, це й блузи, футболки, плаття, майки, костюми та багато чого іншого.

Тканина до кладу якої входить віскоза приємна та м’яка на дотик. Віскозі властиві висока гігроскопічність, вона гіпоалергенна, а також перевагою віскози є те, що вона не електризується.

Особливості догляду за тканинами з віскози.

З віскозного полотна шиють різний одяг, вона поглинає вологу і «дихає». Часто з віскози шиють підкладки для одягу, особливо в ділових костюмах.
Вироби з віскози необхідно прати у хімчистках або використовувати машинне прання на делікатному режимі. Але, як и при пранні будь-якого виробу, потрібно зважати на рекомендації виробника, які зазначені на ярлику, тому що часто в тканинах використовують різний склад волокон, що змінює умови догляду. Теж стосується й режиму прасування, зазвичай використовується м’який режим типу шовк.

Висновок.

Віскоза приємна красива різноманітна тканина, натуральна за складом але найкраще вона себе поводить у складі з іншими волокнами, щоби придати її високим якостям більше експлуатаційних властивостей, тому що в чистому вигляді вона капризна в пранні.

Продовження:
Вовна

Write a comment

Please login or register to comment