Світ стильних аксесуарів
+38(098) 115-17-13
+38(050) 969-27-67
Зв'язатися з нами

Про костюмні тканини. Частина 1

 Для пошиття костюмів використовуються різні тканини, склад яких вражає уяву, але хотілося б зупинитися на деяких тканинах, точніше на складі тканин, щоб зрозуміти який матеріал буде краще носитися, який буде найбільш зручний у відході, ну і звичайно ж інші властивості тканин які важливі для нашого комфорту і практичності.

Поліестер.

Один з матеріалів, який досить часто присутня в костюмних тканинах це поліестер (Pes, Polyester) - це особливий вид синтетичної тканини, вироблений з поліефірних волокон. За зовнішнім виглядом він нагадує шерсть, а за характеристиками дуже схожий схлопком. Якщо в складі тканини є Поліестер, то він додасть тканини:

- Міцність і зносостійкість;
- Легкість і збереження форми (не дає тканини витягуватися в процесі носіння прання);
- Стійкість до зминання (така тканина буде менше м'ятися);
- Стійкість до тепла і світла (тканина не вигорає);
- Стійкість до забруднення (так само добре стирається);
- Антистатичний ефект.

До того ж цей матеріал швидко висихає після прання і виробляє охолоджуючий ефект. Дуже важливо для класичних костюмів це властивості поліестеру закріплювати форму при нагріванні, тобто наприклад стрілки на брюках або одвороти піджака завжди будуть виглядати ідеально.

Серед інших переваг цієї тканини, то що поліестер стійкий до впливу ультрафіолету, його не любить моль і інші шкідники. Вироби з тканини містить поліестер прослужать вам дуже довго і не втратять яскравість і презентабельний зовнішній вигляд.

Особливості догляду за тканинами з поліестеру.

Поліестер дуже простий у догляді, так як не вимагає ніяких специфічних маніпуляцій, але оскільки зазвичай тканина складається не на 100% з поліестеру, тобто загальні правила - вивчити етикетку (ярлик) виробника по догляду. Зазвичай при пранні рекомендована температура 40С, найчастіше можна прати у пральній машині, такі вироби не отбеливаются. І якщо сушити виріб на плічках його практично не доведеться прасувати.

Висновок.

Поліестер досить довговічна тканина, дуже практична в шкарпетці. Незважаючи на штучне походження, така тканина дуже приємна на дотик і має відмінні зовнішній вигляд. А з урахуванням сучасних технологій виробництва такі тканини абсолютно безпечні і дуже естетичні.

Продовження:
Вовна
Віскоза

Write a comment

Please login or register to comment