Світ стильних аксесуарів
+38(098) 115-17-13
+38(050) 969-27-67
Зв'язатися з нами

Краватка

Краватка, аксесуар доволі звичний в наш час, його носять переважно чоловіки, але його не рідко можна зустріти й в жіночому образі. Походження самої назви скоріш всього з німецького Halstuch, буквально перекладається як шийна хустина. Самому аксесуару вже більше 150 років та він остається популярним й сьогодні тому що краватка - це невід'ємна частина образу ділового чоловіка. Краватки бувають різних кольорів та варіацій візерунків, можна підібрати кольори відповідно будь-якого Вашого образу чи настрою. В теперішній час краватки виробляють з різних матеріалів: з шовку,  з вовни, з поліестеру, з котону та інш.  В носінні більш щільні тканини дозволяють краватці менше м'ятися й зношуватися.

 

Є декілька видів краваток - це краватка класична (довга краватка розширена зо низу, зав'язується декількома способами), краватка вузька (також довга), в народі ії називають «оселедець», краватка-метелик, шийна хустина, а ще краватки типу піонерський тощо. Кожна з цих краваток має свої традиції носіння, способи зав'язування. Подалі ми будемо розглядати види вузлів краваток.

 

Краватку одягав в своєму житті практично кожен чоловік, тому що навіть якщо він воліє спортивний стиль у повсякденному житті, але ж на урочистості, офіційні церемонії без краватки ніяк не обійтись. Щоби ще більш підкреслити діловий чи урочистий стиль до краваток вдягають деякі супутні аксесуари це затискувачі й булавки. Якщо булавка (не для всіх видів краваток) це прикраса, то затискувач виконує не тільки роль прикраси, але й практичну роль, він не дає краватці наприклад упасти в тарілку, якщо Ви на бенкеті за столом потягнетесь за чимось, затискач втримає краватку на своєму місті.

 

Ну й завершує вишуканий образ чоловіка в костюмі в костюмі й краватці сорочка із запонками. Запонки як і затискач окрім прикраси носять практичний характер, вони використовуються замість класичних ґудзиків на рукавах, які інколи відриваються й тут вже нічого не поробиш, потрібно лише пришивати, але це не завжди можливо. В даному випадку запонки цілком надійно й красиво. Запонки як і затискач для краватки іноді виробляють з коштовних металів й навіть інкрустують діамантами.

 

Ми пропонуємо Вам набори краваток (краватка, запонки, затискач для краватки, декоративна хустинка в нагрудну кишеню все це в подарунковій коробці), високої якості.

Зробіть подарунок собі чи коханому чоловіку!

Write a comment

Please login or register to comment