Світ стильних аксесуарів
+38(098) 115-17-13
+38(050) 969-27-67
Зв'язатися з нами

Гарантія

Ми піклуємось про якість нашого товару, тому працюємо за можливості напряму з фабриками-виробниками, що цінують свою репутацію й поставляють тільки якісну продукцію.

Перед відправленням Вам товару ми ретельно оглядаємо його, також ретельно пакуємо (щоб не допустити його псування під час відправлення). Що стосується повернення чи обміну товару, статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право покупця обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов по формі, габаритам, фасону, кольору, розміру чи по іншим причинам не може бути використаний за призначенням. Обмін можливий протягом 14 днів, не враховуючи день покупки, якщо інший термін не зазначено продавцем. Обмін товару проводиться, якщо товар не використовувався та, якщо було збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики й розрахунковий документ, що було видано продавцем разом з товаром. Якщо на момент обміну потрібний товар відсутній в продажу, споживач має право на отримання назад коштів.
Також Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягає обміну чи поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 г. № 172) (перелік можна подивитися тут).
Порядок обміну чи повернення товару обговорюється індивідуально, в залежності від  причин.

Останні статті

Що таке шкіра PU?

Що таке шкіра PU? Переваги і недоліки.

Напевно, всі вже зустрічали в описах виробів таке поняття як «Шкіра PU» або «Пу-шкіра» (далі по тексту будемо називати цей матеріал «Шкіра PU») і у більшості людей, включаючи мене, виникла низка питань:

    

Читати далі ...

Про костюмні тканини. Частина 1

Поліестер.

Опис, переваги і недоліки, особливості догляду.

Читати далі ...

Про костюмні тканини. Частина 2

Віскоза.

Опис, переваги і недоліки, особливості догляду.

Читати далі ...

Слінго-рюкзак

Слинго-рюкзак - що це?

Наскільки зручна річ рюкзак? В цілому, так, зручно - повністю вільні руки, досить важкий вантаж

Читати далі ...

Краватка

Чоловічі краватки. Що потрібно знати при виборі краватки.

Краватка, аксесуар доволі звичний  в наш час, его носять переважно чоловіки

Читати далі ...